Tagasi

Jätkusuutlikkus Bestnetis

Vaata rohkem

Jätkusuutlikkus, nii meie tööprotsessides kui tootmises, on Bestneti üks viiest omadustest, mida oma teenuste osutamisel järgime ja oluliseks peame. Töötame selle nimel, et nii äri- kui erakliendina saaksite kogemuse osaliseks, mis on:

Tunneme, et olles ka tootmisettevõte, on meie kohus järgida oma jalajälge tulevaste põlvedele jäävas maailmas: seda nii energiamahukates tootmisprotsessides, kui kvaliteetseid ja kestvaid lahendusi pakkudes. Vähem oluliseks ei pea me oma töötajatesse kui klientidesse suhtumist.

Jätkusuutlikkuse printsiibid Bestnetis:

Järgime, et tehnoloogia, mida Bestnetis kasutame, oleks alati tipptasemel. Ainult nii saame kindlustada kõrgkvaliteedilised ja püsivad lahendused, uudsed ja parimad materjalid, mis kestaks ja oleks ilusad, ning normid, mis aitavad jälgida jätkusuutlikkust.

Efektiivne energiakasutus
Tõhus kulumaterjali kasutus
Ohutu töökeskkond
Kõrge keskkonnasõbralikkus

Eesti ja põhjamaade suure tootmisgrupi ning teenusepakkujana tajume üldist mõju, mida metalli- ja muud tööstused oma tegevustega tekitavad. Täna on just jätkusuutlikud otsused meie strateegiliste äriliste otsuste alus.

Tunneme ka, et meie kohus on aidata oma klientidel ja partneritel leida võimalus jätkusuutlikuma lahenduse jaoks. Nii ei ole kestvad mitte vaid meie haagised ja tööprotsessid, nii on kestev meie ühiskond ja planeet.

Vastame meeleldi Teie küsimustele