Tagasi

Haagiste arendus, tootmine, müük, nutirent

Toodame aastas keskmiselt 20 000 haagist ja ekspordime ligi kümnesse riiki. Oleme tuntud kaasaegse tehnoloogia ja innovaatiliste lahenduste poolest, mis tagavad meie haagistele kõrge kvaliteedi, kestvuse ning pilkupüüdva välimuse.

Vaata rohkem

30+ aastat kogemust

150+ haagisemudelit

300 000+ rahulolevat klienti Skandinaavias ja Baltimaades

Oleme Baltikumi ja Skandinaavia turgudele sõiduautode järelhaagiseid valmistanud juba üle 30 aasta, et rahuldada ka kõige nõudlikumate klientide vajadusi. Põhjamaade karmid tingimused on esitanud meie tootearendajatele tõelise väljakutse – ehitada haagiseid, mis oleks vastupidavad, kuid samas kaasaegse disainiga. Funktsionaalsus ja innovaatilisus väljenduvad kõikides meie haagistes. Haagiste detailid, mida meie tehas ei valmista, ostame maailma juhtivatelt tootjatelt, et tagada haagiste maksimaalne vastupidavus.

Innovatiivse ettevõttena võimaldame oma klientidele mugavat, kiiret ja kontaktivaba ööpäevaringset haagise ostu ja renti.

piktogramm piktogramm piktogramm piktogramm
Põhjamaade karmidesse tingimustesse loodud kvaliteetsed ja äärmiselt vastupidavad TIKI haagised on esindatud Skandinaavia ning Baltikumi turgudel.
Põhjamaade karmidesse tingimustesse loodud kvaliteetsed ja äärmiselt vastupidavad AKU haagised on esindatud Soome turul.
Silmapaistva disainiga Helon haagised on loodud kasutajale, kes hindab eeskätt mugavust ja kvaliteeti.
Betanet haagiste seeria haagised on parima hinna- ja kvaliteedisuhtega, tegemata seejuures järeleandmisi vastupidavuses ega funktsionaalsuses.
Vastame meeleldi Teie küsimustele
Võtke meiega ühendust